Backridgeback_shop.f.html

Ridgeback shop - Výživa a doplňky - Food

Home

Novinky

Rodézsky ridgeback

O nás

Naši psi: Berry

               Elisha
Spomíname: Cathy

Šteniatka

Šteniatko od nás

Úspechy našej CHS 

BARF

Ridgeback shop

Fotogaléria

Kontakt

Linky

RR na adopciu
Uvidel som

v psích

očiach

prchavý

výraz

pobaveného

pohŕdania

a som

presvedčený,

že psi

si

v podstate

myslia,

že ľudia


blázni.


John

SteinbeckMorská riasa  - kelpa -  100 g vo vrecku  2 €  skladom 

Ascophyllum nodosum - Táto stredne jemná múčka je čisto prírodný produkt z čerstvých morských rias, ktoré sú zbierané na pobreží Nórska. Má pozitívny účinok na pigmentáciu a všeobecný stav srsti. Okrem toho riasa podporuje trávenie, zužitkovanie potravy a čistý chrup.  Pri zvieratách s problémami so štítnou žľazou by ste sa kvôli vysokému obsahu jódu mali poradiť s veterinárom. Súčasťou balenia je aj dávkovacia lyžička!

Odporúčané dávkovanie:

Následujúce údaje predstavují celkovú dennú potrebu jódu, ktorú pokrývajú morské riasy. Základom pre tyto hodnoty je priemerná hodnota 850 ppm jódu.

Mačky a malí psi do 5 kg: denne maximálne 0,5g
Psi s hmotnosťou 5 – 30 kg: denne cca 0,75g
Psi s hmotnosťou 30 – 60 kg: denne cca 1g
Prosím prizpôsobte množstvo morských rias spôsobu Vášho kŕmenia (obsahu jódu v hotovom krmive/morských rybách/syrovom mäse apod.)

Lososový olej Dromy   1 l                         18 €  skladom u dodávateľa

100% prírodný lososový olej je superprémiový doplnok stravy pre psy. Lososový olej vyrovnáva pomer medzi Omega 3 a Omega 6 mastnými kyselinami a významne znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Pri pravidelnom používaní bude srsť vášho psa hustá a lesklá.

Lososový olej pomáha riešiť niektoré zdravotné problémy, ako je lámavosť a vypadávanie srsti, matná srsť, lupiny, vysúšanie a zápaly kože, riedka srsť, alergické reakcie, problémy s pigmentáciou (neprefarbuje srsť), poruchy imunitného systému, problémy s reprodukciou u psov aj feniek. Je vynikajúcim zdrojom Omega 3 mastných kyselín (EPA a DHA), ktoré pozitívne ovplyvňujú mnoho metabolických procesov v organizme. EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky, DHA kyselina sa podieľa na výstavbe mozgových štruktúr a sietnice oka.

Doporučené dávkovanie:

hmotnosť psa do  12 kg - denná dávka 4 ml

hmotnosť      12 - 24 kg - denná dávka 8 ml

hmotnosť      24 - 28 kg - denná dávka 12 ml

hmotnosť nad      48 kg - denná dávka 16 ml


 

V ponuke máme aj mrazené mäso a mäsové kosti - iba osobný odber - Poprad a okolie....

v prípade záujmu vám pošleme ponuku na email.

Pangamin na kusy - 200 tbl 2 €                               skladom                                                                          

bez chemicky pridaných látok

- vhodné pre BARF

- široké spektrum účinkov

- zdravý pamlsok aj kŕmny doplnok

- celková podpora imunitného systému

Pangamin ® je kŕmny doplnok na báze šetrne, sprejovo sušených pivovarských kvasníc kmeňa Saccharomyces cerevisce.Biologická hodnota Pangaminu ® je výrazne ovplyvnená obsahom životne dôležitých aminokyselín,ktoré si organizmus zvierat nevie sám syntetizovať.Je bohatým zdrojom bielkovín a prirodzeným obsahom komplexu vitamínov skupiny B, (vr. B6 a B12), makro aj mikroprvkov. Vďaka svojmu prirodzenému obsahu biologicky aktívnych látok bez chemicky pridaných látok, možno podávať pri rôznych stavoch pri odstave a výcviku šteniat, únave, nechutenstve, operáciách, stavoch po infekčných chorobách a liečbe ATB, pri príznakoch nedostatku vitamínov a minerálov, pri chronických stavoch i kožných problémoch ). Pangamin ® je kŕmny doplnok aj zdravá maškrta, ktorý pomáha upravovať metabolizmus,zvyšuje využiteľnosť všetkých vitamínov, minerálov a stopových prvkov z kŕmnej dávky. Podporný prostriedok pre mladých psov v raste a dospievaní, kŕmny doplnok obsahujúci látky a vitamíny nevyhnutné na regeneráciu organizmu. Pri nedostatku vitamínov skupiny B vznikajú poruchy na všetkých úrovniach metabolizmu, prejavujúce sa predovšetkým neurologickými poruchami, alteráciou kože a slizníc, gastrointestinálnymi poruchami apod. V organizme sa neukladajú, a preto sa ich nedostatočný prísun prejaví relatívne skoro rozvojom hypovitaminózy. Vitamíny skupiny B sa veľmi dobre vstrebávajú v proximálnej časti tenkého čreva. Všetky účinné látky prechádzajú placentárnou bariérou.
Indikácie doplnkového krmiva: V období stresu spôsobeného odstavom, výcvikom, intenzívne rastom. Vhodná suplementácia pri a po liečbe antibiotikami a plánovaným operačným výkonom. Vhodné pre služobne, športovo a poľovne využívaná plemená a všetky vekové kategórie.

Dávkovanie: k zlepšeniu kondície 2 tbl. / 5 kg hmotnosti psa, pri ťažkostiach 4 tbl. / 5 kg hmotnosti psa.

 

Objednávky prosím realizujte cez email ester@coroll.sk alebo telefonicky 0903/636 788 You can make order by email ester@coroll.sk