Backridgeback_shop.pan.html

Ridgeback shop - Furminator

Home

Novinky

Rodézsky ridgeback

O nás

Naši psi: Berry

               Elisha
Spomíname: Cathy

Šteniatka

Šteniatko od nás

Úspechy našej CHS 

BARF

Ridgeback shop

Fotogaléria

Kontakt

Linky

RR na adopciu
Uvidel som

v psích

očiach

prchavý

výraz

pobaveného

pohŕdania

a som

presvedčený,

že psi

si

v podstate

myslia,

že ľudia


blázni.


John

SteinbeckFURMINATOR

Viac vyčesaných chlpov = menej starostí

Informácie: Vyčesanie hrebeňom FURminator odstraní starú srsť a podsadu. Neskracuje a nepoškodzuje srsť, iba ju veľmi účinne vyčesáva a pomáha k zdravšej koži a lesklejšej srsti zvieraťa. Znižuje množstvo alergénov v prostredí, kde zviera žije.

Starostlivosť hrebeňom FURminator je možné robiť pravideľne celý rok raz alebo dvakrát týždenne  po dobu desiatich až dvadsiatich minút. Treba dať pozor na to, aby srsť bola čistá, suchá a nezamotaná. Opatrnosť je nutná na citlivých miestach na tele zvieraťa. Pred vyčesávaním dobre prehliadnite pokožku zvieraťa, či v nej nie sú chrasty alebo poranenia, ak ich nájdete, vyhľadajte pomoc veterinára.

Hrebeňom FURminator je odporúčané vyčesávať dlhými pravideľnými ťahmi v smere rastu srsti a nevracať sa opakovane na rovnaké miesto. Treba vyčesávať citlivo a bez väčšieho tlaku, ktorý by mohol spôsobiť poranenie. Pri začervenaní alebo podráždení kože je nutné s vyčesávaním ihneď prestať.

Pri pravideľnom používaní hrebeňa FURminator budete mať viac času na Vášho chlpatého priateľa, pretože sa nebudete musieť venovať upratovaniu vypadaných chlpov. Ďalšie informácie nájdete na oficiálnych stránkach www.furminator.com.


FURminator S je určený pre zvieratá do 12 kg, šírka hrebeňa  je 4,5 cm,  12 €.

FURminator M je určený pre zvieratá od 12 do 23 kg, šírka hrebeňa je 6,8 cm, 13 €.

FURminator L je určený pre zvieratá nad 23 kg, šírka hrebeňa je 10,1 cm, 14 €.

skladom S a M

Naše osobné skúsenosti s FURminatorom:

Máme psov s krátkou srsťou, síce nepĺznu veľa, ale ak sa taký chlp zapichne do koberca, nie je jednoduché ho dostať von.

Našu staršiu sučku sme vyčesávali gumovou kefou s výstupkami, bolo treba dosť tlačiť a česať opakovane na rovnakých miestach. Furminator má pre nás niekoľko výhod: česanie trvá oveľa kratší čas, vyčeše aj chlpy, ktoré sú na spodku srsti len uvoľnené a vypadli by až za nejaký čas. Po zemi aj na oblečení máme oveľa menej chlpov ako pri česaní s obyčajnou kefou. S Furminatorom netreba vyvíjať tlak, hrebeň kožu jemne škrabká a masíruje (vraj sa tým podporuje aj rast novej zdravej srsti) a hlavne: naše sučky česanie milujú!


Objednávky prosím realizujte cez email ester@coroll.sk alebo telefonicky 0903/636 788 You can make order by email ester@coroll.sk